Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gorzów Wielkopolski

Wyniki powiatowych eliminacji Lubuskiego Festiwalu Piosenki

Ostatnio odbyły się powiatowe eliminacje Lubuskiego Festiwalu Piosenki, które są częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2019 realizowanego w województwie lubuskim. Operatorem programu jest Regionalne Centrum Animacji Kultury.

Po przesłuchaniu 13 podmiotów wykonawczych na przesłuchaniu powiatowym, odbywającym się w Klubie MCK Jedynka w Gorzowie Wielkopolskim, Rada Artystyczna w składzie: Ula Stochel-Matuszak – przewodnicząca, Anna Wiśniewska, Anetta Rajewska, Mariusz Woźniak postanowiła nominować do prezentacji wojewódzkich następujących wykonawców:

Julia Wiśniewska – prowadzący Magdalena Bańkowska – Moskwa
Patrycja Kałużna – Prywatna Szkoła Muzyczna – Zbiorczyk
Agata Ryglowska – prowadzący Magdalena Bańkowska – Moskwa

oraz wyróżnić:
Alicja Piefka
Emilia Olszewska
Wanda Klat
Anita Lehmann

Rada Artystyczna z zadowoleniem podkreśla wysoki poziom artystyczny wszystkich wykonawców.

Życzymy wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom radości tworzenia i wielu interesujących prezentacji muzycznych na Ziemi Lubuskiej.

GALERIA ZDJĘĆ


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.