• Gorzowska Policja promuje zawód policjanta

  Policjantka z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.od 20 marca 2019 roku prowadzi spotkania w Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wlkp. w budynku Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.

 • image

  Zapraszamy rolników do składania wniosków o dopłaty obszarowe i p...

 • Ruszyła kampania „Stop Pożarom Traw”!
  22 marca 2019 roku w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 w Warszawie podczas briefingu prasowego sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński wraz z komendantem głównym Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadierem Leszkiem Suskim …
 • 28 marca 2019 roku odbędzie się historyczna gra miejska pt. „Jak Landsberg stał się Gorzowem”. ...

  Aktualności

  Prezydent miasta Jacek Wójcicki w towarzystwie wiceprzewodniczącego rady miasta Sebastiana Pieńkowskiego i wiceprezydenta Jacka Szymankiewicza spotkali się w poniedziałek z...
  czytaj dalej

  26 marca 2019 r. o godz. 17.00 odbędzie się wykład pt. „Umbem i mieczem. Nowo ...

 • Dzielnicowi witali wiosnę z dziećmi

  Dzielnicowi Komisariatu Policji II w Gorzowie Wlkp. poszukiwali nadchodzącej wiosny wspólnie z dziećmi z Gminnego Przedszkola Publicznego w miejscowości Bogdaniec oraz Szkoły Podstawowej w Lipkach Wielkich gdzie kierowali kolorowym korowodem dzieci. Wszystko to z okazji „ Pierwszego dnia Wiosny”

 • Debata społeczna w Kostrzynie nad Odrą.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Kostrzynie nad Odrą zorganizowali i przeprowadzili debatę społeczną pod hasłem "B – jak Bezpieczny, N- jak Niechroniony„ która odbyła się w dniu 20 marca 2019 roku w Kostrzyńskim Centrum Kultury na ul.Fabrycznej. W spotkaniu uczestniczyli kostrzyńscy mieszkańcy, dla których temat bezpieczeństwa jest bardzo bliski. Na spotkaniu zachęcano również do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji Moja Komenda.

 • „Pierwszy dzień wiosny” — działania Policji

  W dniu dzisiejszym od rana gorzowska Policja prowadzi wzmożone działania prewencyjne pn. ,,Pierwszy dzień wiosny’’. Podejmowane przez funkcjonariuszy kroki mają na celu przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży, która w tym czasie będzie obchodzić pierwszy dzień wiosny.

 • 22 marca 2019 roku w Filii nr 14 (ul. Wróblewskiego 35) o godz. 10.00 bajkę ...