Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gorzów Wielkopolski

Prezydent Jacek Wójcicki i przewodniczący Rady Miasta Jan Kaczanowski z okazji Dnia Pracownika Socjalnego złożyli gorzowskim pracownikom socjalnym podziękowania za duże zaangażowanie i wkład pracy.
 
- Prowadzone przez Was działania na rzecz drugiego człowieka są godne uznania i docenienia – napisali w okolicznościowym liście.
 
- Ostatnie miesiące były prawdopodobnie najtrudniejszymi w Państwa karierze. Rzeczywistość ,w jakiej obudziliśmy się parę miesięcy temu, przewartościowała nam życie, narzucając nowy reżim w okolicznościach strachu i stresu. Dlatego nie do przecenienia jest wkład pracy pracowników socjalnych, będących na pierwszej linii covidowego frontu. Za te codzienne wyzwania, niezwykłą empatię, charyzmę i odwagę z serca dziękujemy – brzmi list prezydenta Gorzowa i szefa gorzowskich radnych.
 
Jacek Wójcicki i Jan Kaczanowski życzyli wszystkim gorzowskim pracownikom socjalnym wiele osobistej i zawodowej satysfakcji, realizacji wszelkich zamierzeń, a także wielu sił w szlachetnej i ofiarnej służbie na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta. 
 
Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Archiwum UM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją