Ewidencja ludności dostępna tylko do południa
W najbliższy piątek, 7 czerwca, mieszkańcy będą musieli pamiętać o skróconym czasie pracy stanowiska ds. ewidencji ludności w Urzędzie Miasta. Zmiana ta jest związana z przygotowaniami do wyborów do Parlamentu Europejskiego.
  1. Stanowisko ds. ewidencji ludności czynne do godz. 12.00.
  2. Skrócenie czasu pracy z powodu sporządzania spisów wyborców.
  3. Stanowisko zajmuje się m.in. zgłoszeniami na pobyt stały i czasowy.
  4. Urzędnicy przepraszają za ewentualne utrudnienia.

Wydział Spraw Obywatelskich informuje, że skrócenie czasu pracy stanowiska ds. ewidencji ludności w najbliższy piątek, 7 czerwca, jest spowodowane koniecznością sporządzenia spisów wyborców. Z tego powodu mieszkańcy, którzy planują załatwienie spraw związanych z zameldowaniem, wymeldowaniem, czy zgłoszeniem pobytu stałego i czasowego, powinni uwzględnić, że stanowisko będzie czynne tylko do godziny 12.00.

Urzędnicy przepraszają za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tego skrócenia czasu pracy. Jest to jednak niezbędny krok, aby zapewnić sprawny przebieg wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już w najbliższy weekend.

Stanowisko ds. ewidencji ludności pełni ważną rolę w codziennym funkcjonowaniu miasta, przyjmując m.in. zgłoszenia dotyczące pobytu stałego i czasowego oraz wystawiając zaświadczenia o zameldowaniu i wymeldowaniu. Dlatego też wszelkie zmiany w jego pracy są istotne dla mieszkańców.

Przypominamy, że w związku z nadchodzącymi wyborami, warto zaplanować wizytę w Urzędzie Miasta z wyprzedzeniem, aby uniknąć ewentualnych utrudnień. Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.

Fot. UM


Opierając się na: Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego