Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gorzów Wielkopolski

Image

Celem głównym projektu jest zwiększenie aktywności społecznej i zawodowej wśród uczestników projektu. Wsparciem objętych zostanie co najmniej 201 osób, w tym co najmniej 60 osób niepełnosprawnych.

Dzisiaj, 25.02.2019 Wicestarosta Magdalena Słomińska pożegnała uczestników projektu „Nowa perspektywa - Nowe możliwości” , łącznie 55 osób, którzy rozpoczęli pięciodniowy wyjazd integracyjno-aktywizujący.
Grupa seniorów i osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami udała się do Świnoujścia natomiast grupa młodzieży 18+ , w tym wychowankowie rodzin zastępczych , wyruszyła do Kołobrzegu .Projekt ma na celu integrację oraz aktywizację społeczno-zawodową osób zagrożonych i/lub wykluczonych społecznie i/lub zawodowo - mieszkańców powiatu gorzowskiego.
W ramach projektu realizowane są działania szkoleniowe i pozaszkoleniowe, które uzupełniają aktywności prowadzone w innych projektach. Życzymy udanego pobytu!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

Powiat Gorzów Wielkopolski: Wicestarosta Magdalena Słomińska pożegnała  uczestników wyjazdu integracyjnego nad morze w ramach projektu "Nowa perspektywa - Nowe możliwości".