48Media - Rozwiązania WWW dla Biznesu
Image

Starosta Gorzowski zaprasza zainteresowane osoby do zgłaszania uwag na temat oferty złożonej przez Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich Szarlotka w Baczynie.

Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich Szarlotka w Baczynie złożyło ofertę realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Maraton Zumby.

Organizacja Maratonu Zumby ma na celu propagowanie aktywności fizycznej, zwiększenie dostępności do aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Starosta Gorzowski zaprasza zainteresowane osoby do zgłaszania uwag  na temat oferty złożonej przez Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich Szarlotka w Baczynie.

Uwagi można zgłaszać do dnia 20.05.2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wlkp., przy ulicy Pankiewicza 5-7 w Biurze Rozwoju i Edukacji, w pok. 218, pod numerem telefonu 95 7 330 411 lub na adres - e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pocztą (obowiązuje data wpływu do Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wlkp.).

Oferta jest dostępna na stronie www.bip.powiatgorzowski.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe” oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Pankiewicza 5-7.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

Powiat Gorzów Wielkopolski: Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich Szarlotka w Baczynie złożyło ofertę realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej,  pn. Maraton Zumby