Strój kąpielowy jednoczęściowy plus size - jak wybrać?

Jednoczęściowy strój kąpielowy jest w modzie od niepamiętnych czasów. Kobiety na całym świecie pokochały go za jego uniwersalność. Sprawdza się bowiem doskonale na każdym typie sylwetki. Zarówno u szczupłych kobiet, jak i tych bardziej kształtnych podkreśl najważniejsze atuty i zamaskuje drobne niedoskonałości. Skupmy się jednak nieco bardziej na stroju kąpielowym plus size. To właśnie kobiety noszące większy rozmiar często nie mogą znaleźć dla siebie idealnego stroju kąpielowego. Czy faktycznie jest tak trudno?

Jednoczęściowy strój kąpielowy - jak podkreślać swoje atuty?

Dokładne przyjrzenie się swojemu ciału pozwoli nam wybrać idealny strój kąpielowy, w którym będziemy czuć się kobieco i pewne siebie. Wiele kobiet noszących rozmiar plus size rezygnuje z wyjść na plażę ze względu na brak odpowiedniego kostiumy, który mógłby ukryć nadprogramowe kilogramy. Jak się jednak okazuje oferta kostiumów plus size jest naprawdę szeroka. Zdecydowany prym wiedzie strój kąpielowy jednoczęściowy, w którym możemy ukryć wszystkie miejsca będące dla nas źródłem kompleksów. Najczęściej to właśnie brzuch nie pozwala swobodnie odsłaniać ciała latem. W jednoczęściowym stroju kąpielowym jest on skutecznie ukryty.

Jednoczęściowy strój kąpielowy, który zamaskuje drobne niedoskonałości

Przy wyborze jednoczęściowego stroju kąpielowego zwróć szczególną uwagę na materiał. Powinien być on na tyle elastyczny, by nie utrudniał nam założenie stroju na siebie i pozwalał na swobodne ruchy, ale także na tyle przylegający, by utrzymywać w jednym miejscu wszystkie fałdki. Choć brzmi jak marzenie, wiele strojów kąpielowych spełnia takie oczekiwania kobiet o większym rozmiarze.

Sposób na idealną sylwetkę w jednoczęściowym stroju kąpielowym

W jednoczęściowym stroju kąpielowym liczy się nie tylko to, aby skutecznie ukryć problematyczne miejsca na naszym ciele. Warto starać się, aby te, z których jesteśmy dumne - wyeksponować. Jeśli jesteś zadowolona ze swojego biustu, śmiało sięgaj po stroje kąpielowe z głębokim dekoltem. A może to pupa i nogi są Twoim ogromnym powodem do dumy? Wówczas wybieraj stroje kąpielowe z mocno wyciętym dołem. Mają one jeszcze jedną, istotną zaletę. Mocne wycięcie w dolnej części kostiumu sprawia, że nasze nogi wydają się optycznie dłuższe.

Zabawa z krojami i kolorami jednoczęściowych strojów kąpielowych może sprawić, że znajdziemy rozwiązanie, w którym czujemy się niezwykle kobieco. Warto eksperymentować z kostiumami, aby nigdy więcej nie ominęła nas przyjemność spędzania wolnego czasu na plaży.