Image

O tym co już udało się zrobić i o tym co jeszcze przed strażakimi ochotnikami z OSP Lipki Wielkie rozmawiano na zebraniu podumowującym rok 2018.

Ochotnicza Straż Pożarna w Lipkach Wielkich obradowała na zebraniu sprawozdawczym za rok 2018. Wśród zaproszonych gości Starosta Gorzowski Michał Wasilewski, Członek Zarządu Powiatu
Mariusz Śpiewanek, Wójt Gminy Santok Paweł Pisarek, Wiceprezes Zarządu Powiatowego OSP Hubert Harasimowicz oraz Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Gorzowie Wlkp. Krystian  Kosela
Prezes OSP Lipki Bartosz Kozłowski podsumował działalność finansową jednostki w minionym roku, omówił plan na rok bieżący w tym zamierzenia inwestycyjne i możliwości ich sfinansowania.
Spotkanie zakończono zwiedzeniem jednostki.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

Powiat Gorzów Wielkopolski: Starosta Michał Wasilewski na zebraniu sprawozdawczym Ochotniczej Straży Pożarnej  w Lipkach Wielkich.