Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gorzów Wielkopolski

Nadszedł czas na odbiór nagród za udział w rywalizacji Rowerowej Stolicy Polski! Do rozdania są statuetki, medale, koszulki oraz zaległe nagrody (w postaci bidonu, komina i opaski) za konkurs „Systematyczny i zdyscyplinowany”.
 
Osoby, które zajęły w rywalizacji miejsca od 1-8 oraz osoby, które zwyciężyły w konkursie, proszone są o odbiór nagród osobiście. Nagrody będzie można odebrać w Wydziale Sportu UM (w budynku przy ul. Okólnej 2) po wcześniejszym umówieniu wizyty pod nr telefonu 95 735 57 36.
 
Lista osób upoważnionych do odbioru osobistego znajduje się tutaj.
 
Pozostałe osoby, które przejechały w rywalizacji co najmniej 250 km, otrzymają medale za pośrednictwem poczty, po wypełnieniu formularza umieszczonego tutaj.
 
Przypominamy, że każda rowerzystka i rowerzysta, który między 1 a 30 września korzystał z aplikacji Rowerowa Stolica Polski i przejechał dla Gorzowa co najmniej 250 kilometrów, otrzymuje w nagrodę medal. Za pokonanie 250-499 km rowerzyści otrzymują brązowy medal, za 500-999 km srebrny medal, natomiast za pokonanie ponad tysiąca kilometrów nagrodą jest złoty medal. Kobiety oraz mężczyźni, którzy zajęli w miesięcznej rywalizacji miejsca od 1 do 3 otrzymują pamiątkowe statuetki, natomiast z miejsc od 1-8 – koszulki rowerowe.
 
Dawid Kuraszkiewicz
Wydział Sportu
 
Fot. Jan Wojtanowski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją