UM Gorzów Wielkopolski przedłuża nabór do Nocnego Szlaku Kulinarnego
Zapraszamy do uczestnictwa w Nocnym Szlaku Kulinarnym! W tym roku główną rolę odegra gruszka, a lokalne restauracje już szykują specjalne menu. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 maja!
  1. Rejestracja lokali gastronomicznych otwarta do 8 maja.
  2. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia.
  3. Restauratorzy przygotują potrawy i napoje z gruszką.
  4. Mieszkańcy będą mieli okazję wybrać "Królową Gastronomii".

W tegorocznej edycji Nocnego Szlaku Kulinarnego, która zaplanowana jest na ostatni weekend sierpnia, uczestniczące lokale kulinarnie zinterpretują temat przewodni - gruszkę. W poprzednich latach impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, gromadząc do 40 różnorodnych punktów gastronomicznych naszego miasta. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku uda się przyciągnąć równie liczne grono restauracji, kawiarni i pubów.

Aby wziąć udział, właściciele lokali muszą wypełnić zgłoszenie i przesłać je do odpowiedniego biura do 8 maja 2024 roku. Uczestnicy imprezy będą rywalizować o miano „Królowej Gastronomii”, a o tytule zadecydują głosy mieszkańców. To nie tylko doskonała okazja do promocji swojego lokalu, ale także szansa na zdobycie uznania w oczach lokalnej społeczności.

Wydarzenie to nie tylko festiwal smaków, ale również okazja do wspólnego celebrowania lokalnej kultury kulinarnej. Każdego roku Nocny Szlak Kulinarny przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów, którzy pragną doświadczyć unikalnych smaków naszego miasta. Nie przegapcie szansy na bycie częścią tej wyjątkowej nocy!


Opierając się na: UM Gorzów Wielkopolski