Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia pięciu aut. Sprawca zarysował powłokę lakierniczą, powodując łączne straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Prokurator rejonowy zdecydował, by opublikować nagranie z kamer miejskiego monitoringu. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z policjantami.

Policjanci komisariatu I Policji prowadzą postepowanie w sprawie uszkodzenia mienia. Do funkcjonariuszy zgłosiło się kilku pokrzywdzonych, których auta zostały porysowane. Do zdarzenia doszło 23 stycznia 2023 roku. Policjanci wykonali szereg czynności procesowych, w tym zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu miejskiego. Na nagraniu widać, jak do trzech zaparkowanych aut podbiega mężczyzna i zarysowuje powłokę lakierniczą. Prawdopodobnie nie wszyscy właściciele zgłosili zniszczenie auta. Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące pięciu pojazdów z ulicy Nadbrzeżnej (2 auta), Strzeleckiej, Młyńskiej, Starej. Właściciele pojazdów wyrządzone szkody wycenili na prawie 30 tysięcy złotych.

Prokurator rejonowy zarządził, by opublikować zabezpieczony zapis z monitoringu. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę z nagranie proszony jest o kontakt z policjantami komisariatu I przy ulicy Zygalskiego pod numerem telefonu 47 791 21 11.

 

komisarz Grzegorz Jaroszewicz
Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Film vid

Pobierz plik vid (format mp4 - rozmiar 19.34 MB)

Pliki do pobrania

  • 44.14 KB