UM Gorzów Wielkopolski zaprasza do udziału w Nocnym Szlaku Kulinarnym
Gruszka w roli głównej podczas nadchodzącej edycji Nocnego Szlaku Kulinarnego!
  • Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu przyjmowane są do końca kwietnia.
  • Wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend sierpnia.
  • Uczestniczące lokale przygotują potrawy i napoje z gruszką.
  • Mieszkańcy będą mogli głosować na najlepszą gruszkową propozycję.

W naszym mieście już po raz czwarty odbędzie się Nocny Szlak Kulinarny, który tym razem postawi na gruszkę jako główny składnik dań i napojów. Zaplanowany na 30 i 31 sierpnia, festiwal kulinarny zgromadzi lokalne restauracje, kawiarnie i puby, które zaprezentują swoje najlepsze gruszkowe kreacje.

W przeszłości, podczas poprzednich edycji, uczestnicy mieli okazję degustować potrawy na bazie miodu, ziemniaków oraz szparagów. Tym razem, decyzją społeczności, gruszka stanie się inspiracją dla szeregu przysmaków. Od słodkich deserów po wykwintne dania główne, każdy znajdzie coś dla siebie.

Restauratorzy, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu, powinni zgłosić swój udział, przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do końca kwietnia. To niepowtarzalna okazja, aby nie tylko podkreślić swoje umiejętności kulinarne, ale również zdobyć uznanie mieszkańców, którzy będą głosować na najlepszą gruszkową propozycję.

Organizatorem wydarzenia jest Prezydent Miasta we współpracy z Wydziałem Obsługi Inwestora i Biznesu, co gwarantuje, że edycja ta będzie równie emocjonująca, co poprzednie. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby odkryć nowe smaki i spędzić czas na kulinarnym festiwalu w naszym mieście!


Na podst. UM Gorzów Wielkopolski