Spotkanie władz miasta z mieszkańcami Gorzowa Wielkopolskiego
Przewodniczący Rady Miasta zaprasza mieszkańców na otwarte spotkanie, które odbędzie się 21 maja o godz. 17.00. To doskonała okazja, aby porozmawiać o przyszłości naszego miasta i wymienić się pomysłami na jego rozwój.
  1. Spotkanie odbędzie się w willi Hansa Lehmanna.
  2. Wydarzenie organizowane przez Wydział Promocji i Informacji.
  3. Przewodniczący Rady Miasta Robert Surowiec będzie wsłuchiwał się w głosy mieszkańców.
  4. Zaproszenie skierowane do wszystkich aktywnych mieszkańców.

Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w willi Hansa Lehmanna. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie zastanowić się nad przyszłością naszego miasta, podzielić się swoimi pomysłami i wysłuchać opinii innych.

Przewodniczący Rady Miasta, Robert Surowiec, podkreśla znaczenie dialogu i otwartej komunikacji z mieszkańcami. – "Zapraszam wszystkich aktywnych mieszkańców na spotkanie. Porozmawiajmy o Gorzowie. To nasze miasto i wspólnie zmieniajmy je na lepsze. Jako przewodniczący Rady Miasta chcę przede wszystkim wsłuchiwać się w Wasze głosy i prowadzić wspólny dialog" – powiedział Surowiec.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Promocji i Informacji, który zachęca do wzięcia udziału wszystkich, którzy chcą mieć realny wpływ na kształtowanie polityki miejskiej. Spotkanie ma na celu nie tylko dyskusję, ale także integrację społeczności lokalnej i budowanie silniejszych więzi między mieszkańcami a władzami miasta.

Nie przegapcie tej okazji, aby aktywnie uczestniczyć w życiu naszego miasta i współtworzyć jego przyszłość. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21 maja o godz. 17.00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Herberta.


Źródło: Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego