Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gorzów Wielkopolski

Gorzowscy policjanci intensywnie poszukują Władysława Papisa. Mężczyzna wyszedł ze szpitala i nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek ma informacje o miejscu przebywania 80-latka proszony jest o kontakt z Policją pod numerem alarmowym 112.

Z ustaleń policjantów wynika, że Władysław Papis wyszedł 17 lutego 2021 roku ze szpitala przy ulicy Dekerta i udał się w stronę ulicy Czartoryskiego. 80-letni mężczyzna nie nawiązał jednak kontaktu z rodziną i nie wrócił do domu. Nie ma przy sobie telefonu. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma 172 centymetry wzrostu, włosy krótkie, siwe. Zaginiony miał na sobie długą, siwą kurtkę zimową bez kaptura, brązowa marynarka, koszula w kratę, jasne spodnie garniturowe, czarne buty, kaszkiet z nausznikami.

Policyjne patrole intensywnie poszukują zaginionego. Kryminalni sprawdzali miejsca, w których mógłby przebywać 80-latek. Poszukiwania prowadzone są na terenie całego miasta. Sprawdzane są uzyskane informacje. Policjanci docierają do zapisów z monitoringu, które mogłyby wskazać, gdzie był mężczyzna.

Każda informacja może być niezwykle przydatna. Ktokolwiek ma informację o miejscu przebywania zaginionego proszony jest o kontakt z policją pod numer alarmowy 112.

 

podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim