Dzień Dziecka z MCK w Parku Wiosny Ludów 2 czerwca
Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkowy Dzień Dziecka w Parku Wiosny Ludów! To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną, ciesząc się licznymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla najmłodszych.
  1. Występ Teatru Katarynka z musicalem „Morskie Opowieści”.
  2. Animacje, zabawy ruchowe i pokazy baniek mydlanych.
  3. Warsztaty aktorskie i inne atrakcje.
  4. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca od godz. 16:00 do 18:00.

W programie imprezy znajdzie się występ Teatru Katarynka, który zaprezentuje interaktywny musical „Morskie Opowieści”. Mali widzowie będą mieli okazję przenieść się na pokład statku i wziąć udział w pełnym przygód rejsie, tańcząc i śpiewając razem z aktorami. To niepowtarzalna okazja, aby dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi marynarze.

Wydarzenie odbędzie się pod ogromnym, czteromasztowym namiotem teatralnym, który wyposażony będzie w scenę, oświetlenie oraz kolorowe poduszki do siedzenia, co zapewni komfort wszystkim uczestnikom. Warto zaznaczyć, że wstęp na wydarzenie jest wolny, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Oprócz spektaklu, na dzieci czeka wiele innych atrakcji, takich jak animacje, zabawy ruchowe, pokazy wielkich baniek mydlanych oraz warsztaty aktorskie. To idealna okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu i pozwolić dzieciom rozwijać swoje talenty oraz zainteresowania.

Serdecznie zapraszamy 2 czerwca 2024 roku od godz. 16:00 do 18:00 do Parku Wiosny Ludów (Park Róż). To wydarzenie, którego nie można przegapić!


Wg inf z: MCK Gorzów Wielkopolski