Praca dla specjalisty ds. organizacji imprez na pół etatu w MCK
Poszukiwany specjalista ds. organizacji imprez! Dołącz do dynamicznego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w Miejskim Centrum Kultury. To doskonała okazja na zdobycie cennego doświadczenia i realizację własnych projektów w kreatywnym środowisku.
  1. Stanowisko: specjalista ds. organizacji imprez
  2. Typ umowy: umowa na zastępstwo, 1/2 etatu
  3. Termin składania ofert: do 21.06.2024
  4. Termin zatrudnienia: od 01.07.2024

Miejskie Centrum Kultury ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. organizacji imprez. Oferta pracy skierowana jest do osób, które chcą pracować na pół etatu i mają doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych. Umowa na zastępstwo rozpoczyna się od 1 lipca 2024 roku.

Praca na tym stanowisku obejmuje szeroki zakres obowiązków, w tym oprowadzanie po wystawie SOWA, przygotowywanie i realizację różnorodnych zajęć oraz warsztatów, obsługę kasy fiskalnej oraz dostosowanie ofert programowych do potrzeb różnych grup odbiorców. Specjalista będzie również odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji dotyczącej zrealizowanych zadań oraz realizację procedur organizacji i rozliczania imprez zgodnie z obowiązującymi w MCK standardami.

Od kandydatów wymagane są umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania, aktualna książeczka sanepidowska oraz wysoka kultura osobista. Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejskie Centrum Kultury oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nagrody adekwatne do zaangażowania, szansę na rozwój i szkolenia, możliwość realizowania własnych projektów oraz pracę w sympatycznym i kreatywnym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Specjalista ds. organizacji imprez" lub złożenie dokumentów osobiście w sekretariacie MCK przy ul. Drzymały 26. Termin składania ofert upływa 21 czerwca 2024 roku. Informujemy, że odpowiedzi zostaną udzielone tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, CV dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Administrator danych osobowych: Miejskie Centrum Kultury, ul. Drzymały 26, Gorzów Wlkp. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji zgodnie z RODO i Kodeksem Pracy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, usunięcia oraz inne prawa wynikające z przepisów o ochronie danych.


MCK