I w tym roku Zielony Mikołaj miejskiej spółki Inneko nie zawiódł dzieciaków; już w czwartek (5. grudnia) odwiedził maluchy w Placówce Wsparcia Dziennego oraz starszaki w Pogotowiu Opiekuńczym.
 
Do Mikołaja doszły słuchy, że dzieci w tym roku były baaaaardzo grzeczne, dlatego stanął na wysokości zadania i swoimi podarunkami wymalował uśmiechy na ich buziach.
W Placówce Wsparcia Dziennego Zielony spotkał się z maluszkami w wieku 3-5 lat. Dzieci oczywiście opowiedziały brodaczowi jak bardzo były grzeczne i co chciałyby otrzymać pod choinkę. Nie zabrakło również uścisków i słodkości. Wizyta z pewnością była udana, a Zielony Mikołaj obiecał maluszkom, że nie zapomni o nich również w przyszłym roku. Wszak tak grzecznych dzieci nie ma chyba nigdzie indziej…
 
Ale nie był to koniec pracowitego dnia… Gdy zaczęło nieco zmierzchać, delegacja Inneko wybrała się do nieco starszych, ale równie grzecznych, dzieci i młodzieży z gorzowskiego Pogotowia Opiekuńczego. Tym razem spółka przekazała podopiecznym xbox’a one oraz kubeczki gorzowskiego Ekobohatera (tak, żeby herbata w zimowe wieczory była jeszcze smaczniejsza J ). Nie obyło się bez rozmowy z panią dyrektor, która swoją pozytywną energią mogłaby zasilić wiele generatorów prądu.
 
Dzień Zielonego Mikołaja był z pewnością intensywny, ale skłonił też do refleksji. Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty, ale większą satysfakcje przynosi ich dawanie. Szczególnie tym najmłodszym, bezbronnym, pokrzywdzonym przez los. Dlatego idea specjalnych zielonych Mikołajek będzie kontynuowana.
 
Bo czasami niewielki gest może znaczyć bardzo wiele…
 
​Inneko Sp. z o.o.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.