Policja Gorzów Wielkopolski: Jesteśmy wdzięczni za każdą iskierkę nadziei na lepsze jutro
Każdego dnia lubuscy policjanci wspomagani funkcjonariuszami innych służb realizują działania związane z walką z koronawirusem. Trudne czynności sprawiają, że służby te do łatwych nie należą. Dlatego taki zastrzyk pozytywnej energii, jaki policjanci otrzymali od uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Witnicy z pewnością jest krzepiący i daje motywację do dalszej pracy. Dziękując zapewniamy, że jesteśmy dla Was i nie ustaniemy w wysiłkach, aby ten trudny czas jak najszybciej minął.
Jesteśmy wdzięczni za każdą iskierkę nadziei na lepsze jutro napisali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Witnicy. Jak dodali ** serdecznie dziękują za trud włożony w ratowanie naszego życia w tak trudnym dla wszystkich teraz czasie ”**.
To miła niespodzianka, która stanowi wdzięczność za codzienne służby lubuskich stróżów prawa. Wspólnie z innymi służbami mundurowymi, medycznymi, sanitarnymi bezustannie prowadzimy trudna walkę z niełatwym przeciwnikiem jakim jest koronawirus. Dbamy, aby nie rozprzestrzeniał się on powodując zagrożenie dla zdrowia i życia Lubuszan. To ważne póki nie ma rozwiązań medycznych i jedyną skuteczną metodą jest to, aby pozostać w domach i się nie grupować. Policjanci sprawdzają czy osoby objęte obowiązkiem kwarantanny jej przestrzegają. Sprawdzamy również czy osoby przemieszczające się mają zakryte usta i nos. Ale to także nasze codzienne ustawowe, policyjne działania, z których przecież ze względu na wirusa nikt nas nie zwolnił. Dlatego również chcieliśmy jako lubuscy policjanci podziękować za to, że młodzież docenia rolę Policji w walce z COVID-19. Wyrazy uznania mają właśnie popłynąć do uczniów, którzy oprócz swoich edukacyjnych zadań potrafią dostrzec działania funkcjonariuszy. To piękne świadectwo. Także dla ich rodziców i nauczycieli. Bardzo dziękujemy. Jesteśmy dla Was!
Opracował: nadkom. Marcin Maludy
Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.
Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim,
gorzow.lubuska.policja.gov.pl/
lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/33330,quotJestesmy-wdzieczni-za-kazda-iskierke-nadziei-na-lepsze-jutroquot.html
Ostatnie Artykuły

Cztery prace z Lubuskiego w konkursie o handlu ludźmi

Zraszanie ulic rusza w Gorzowie. Obejmie główne trasy miasta

Upał w pracy może być groźny. Urząd przypomina o zasadach i broszurze

Mieszkańcy DPS nr 2 są bezpieczni. Budynek czeka na kontrolę

Zabytkowe tramwaje wracają na tory. Bezpłatna letnia linia rusza w Gorzowie

Wysoki upał zmienia miejski rytm. Urząd wojewódzki stawia na wodę i cień

75 młodych talentów odebrało stypendia. W Gorzowie znów doceniono naukę i sztukę

Rola rdzenia transformatorowego w pracy urządzeń

Gravelowe derby dla Zielonej Góry – Gorzów odpowiedział mocnym finiszem

Ekologia w kulturze spodobała się młodym - MCK ogłosiło wyniki konkursu

Burza nie wybacza błędów. RCB przypomina zasady ratujące życie

Dzieci pokażą, jak wyglądają bezpieczne wakacje. Trwa konkurs plastyczny

W Gorzowie ruszą ćwiczenia z wojskiem. Na ulicach pojawią się wojskowe pojazdy

Gorzów znowu ogląda filmy po zmroku. Park Róż szykuje letnie seanse
Przydatne dane teleadresowe
- Starostwo Powiatowe w Gorzowie Wielkopolskim - kontakt, godziny, rejestracja pojazdów, paszporty
- Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gorzowie Wielkopolskim - kontakt, godziny, wydziały
- Komisariat Policji I w Gorzowie Wielkopolskim - kontakt, dzielnicowi, zgłoszenia
- Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Gorzowie Wielkopolskim - kontakt, godziny, cennik badań gleby
- Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim - kontakt, filie, karta biblioteczna
- Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Gorzowie Wielkopolskim - kontakt, rejestracja, zakres świadczeń
