Koncert
Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne wydarzenie! Już wkrótce będziemy mieli okazję uczestniczyć w koncercie „Popołudnie z muzyką”, który odbędzie się w holu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej. To doskonała okazja, by w piątkowe popołudnie zasłuchać się w dźwiękach muzyki i spędzić czas w kulturalnej atmosferze.
  1. Koncert „Popołudnie z muzyką”
  2. Data: 24 maja 2024
  3. Godzina: 17:30
  4. Współpraca z Gorzowskim Towarzystwem Muzycznym im. H. Wieniawskiego

Wydarzenie, które odbędzie się 24 maja 2024 roku o godzinie 17:30, organizowane jest we współpracy z Gorzowskim Towarzystwem Muzycznym im. H. Wieniawskiego. To doskonała okazja, aby na własne uszy przekonać się, jak bogaty i różnorodny jest świat muzyki.

Koncert odbędzie się w holu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, co zapewni wyjątkową akustykę i kameralną atmosferę. Organizatorzy zapowiadają, że repertuar będzie zróżnicowany, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie to idealne miejsce, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i zanurzyć w dźwiękach muzyki.

Warto podkreślić, że Gorzowskie Towarzystwo Muzyczne im. H. Wieniawskiego od lat angażuje się w promowanie kultury muzycznej w naszym regionie. Ich współpraca z biblioteką pozwala na organizację takich wydarzeń, które są dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji! Przyjdźcie 24 maja o 17:30 do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, by spędzić niezapomniane popołudnie z muzyką. To idealny sposób na relaks i kulturalne wzbogacenie swojego dnia.


Na podst. Biblioteka w Gorzowie Wielkopolskim