Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gorzów Wielkopolski

Pozdrowienia, buziaki, życzenia i prywatne informacje od mieszkańców Gorzowa w różne zakątki Polski powędrowały na kartach pocztowych w ramach akcji „Pocztówka z Gorzowa”. Pierwszego dnia akcji do skrzynki trafiło ponad 200 kartek.
 
Gorzowianie z entuzjazmem odpowiedzieli na zaproszenie do wysyłania pocztowych kart z Gorzowa. Pierwsza z nich trafiła do Międzywodzia, kolejne do Poznania, Szczecina i Kielc oraz innych zakątków Polski.
 
 
Jednymi z pierwszych uczestników akcji „Pocztówka z Gorzowa” byli zastępcy prezydenta miasta: Małgorzata Domagała, Agnieszka Surmacz i Jacek Szymankiewicz oraz gorzowscy dziennikarze.
 

 
Przez ponad dwie godziny akcji gorzowianie zaadresowali i wysłali około 200. kart pocztowych. Większość z nich powędruje do różnych miast i miasteczek na terenie całego kraju, kilkanaście trafi do skrzynek pocztowych w Gorzowie.
 
Akcja potrwa do końca wakacji. W każdy wtorek będziemy czekać na zainteresowanych w wybranych punktach miasta. W przyszły wtorek, 16 lipca br., akcja będzie prowadzona na skwerze przy Centrum Handlowym Nova Park.
 
W sumie mamy przygotowanych 1035 kart pocztowych. Akcję organizujemy we współpracy z Pocztą Polską, która wyprodukowała dedykowane akcji GORZÓW #Stąd Jestem znaczki pocztowe oraz przekazała oryginalną pocztową skrzynkę na czas trwania akcji na terenie Gorzowa.
 

 
Poza wtorkami, kiedy akcja będzie prowadzona w terenie, będzie można przyjść po kartę pocztową do Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta (d. "Lamus", drugie piętro), codziennie w godzinach pracy urzędu.
 
Cel wakacyjnej akcji „Pocztówka z Gorzowa” to przede wszystkim promocja miasta, ale również odświeżenie tradycji wysłania kart pocztowych z wakacji z miejsc, w których się przebywa. 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji

Fot. Kamil Bednarz

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją