16 października 2019 r. o godzinie 11:00 Galeria “Krąg” zaprasza na otwarcie wystawy “Co Mi ...

Aktualności

czytaj dalej
 • LUBUSKA POLICJA - Zostań jednym z nas

  Lubuska Policja zachęca do tego, aby zostać jej funkcjonariuszem. Szerokie spectrum policyjnych działań z pewnością sprawi, że każdy znajdzie komórkę zgodną ze swoimi zainteresowaniami oraz wykształceniem. To bardzo ciekawa ale i odpowiedzialna służba, która adresowana jest do tych, którzy nie są obojętni wobec wszelkich form łamania prawa i zależy im na bezpieczeństwie Polski i Jej obywateli.

 • Aktualności

  Gorzowianie owacjami na stojąco powitali w piątek wieczorem w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 20 swojego mistrza świata. Bartka Zmarzlika witali kibice, przyjaciele, rodzina, ale przede...
  czytaj dalej
 • POLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W II GORZOWSKI TYDZIEŃ SENIORA

  W ramach trwającego obecnie II Gorzowskiego Tygodnia Seniora, na terenie miasta przygotowano dla gorzowskich seniorów wiele atrakcji, w tym m.in. wydarzenia kulturalne i sportowe, wykłady oraz zajęcia praktyczne.

 • Uroczyste przekazanie nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych
  W dniu 9 października br. na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste przekazanie nowo zakupionych 7 średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego. Zakup został zrealizowany w ramach projektu …
 • Aktualności

  14.127 mieszkańców wzięło udział w głosowaniu na Budżet Obywatelski 2020. Prezentujemy wyniki oraz zadania, które zostaną zrealizowane w nowym roku.
  czytaj dalej
 • DZIELNICOWI NA SPOTKANIU Z PRZEDSZKOLAKAMI

  Dzielnicowi z Komisariatu Policji II w Gorzowie Wlkp. w ramach realizacji jednego z przedsięwzięć programu „Lupo” odwiedzają przedszkolaków, gdzie prowadzą edukację dla bezpieczeństwa głównie w grupach „zerówkowych” obejmując tematykę dot. zachowań na drodze, w kontakcie z „obcym” czy też zachowań w kontakcie z psami.